Pralnia i prasowalnia w czasie COVID

Okres pandemii koronawirusa sprawia, że bardzo często nie korzystamy z usług firm, które zazwyczaj wybieraliśmy. Duże grono ludzi stara się unikać wielkich skupisk i jest to ogromne wyzwanie dla firm posiadających dużą klientelę. Jak zatem w czasach COVID korzystać z usług pralni i prasowalni? Zapraszamy do lektury!

Dlaczego w okresie pandemii koronawirusa warto skorzystać z usług naszej firmy?

Dla naszej firmy jakość wykonywanych usług i dobro klienta jest zawsze na pierwszym miejscu! Nie da się ukryć, że coraz większa grupa przechodzi, bądź przechodziła COVID-19 w mniejszym, bądź większym stopniu. Zdajemy sobie sprawę, że będąc chorym jesteś wykluczony z życia społecznego na pewien czas i nie możesz korzystać z podstawowych usług, z których korzystałeś będąc zdrów.

Korzystasz z usług pralni, ale jesteś chory i nie wiesz co zrobić? Skontaktuj się z nami! Usługę prania i prasowania możesz zamówić online. Co zatem musisz zrobić?  Wystarczy, że zgłosisz się do nas i ubrania przeznaczone do wyprania zostaną od Ciebie odebrane i co ważniejsze, sami je do Ciebie przywieziemy z powrotem!

Wybierając usługi naszej firmy zaoszczędzasz mnóstwo czasu i przede wszystkim nie jesteś zmuszony do tego, by prosić się o pomoc – wystarczy skorzystać naszego prania i prasowania! Jeżeli wiesz, że któryś z domowników przechodził COVID i chciałbyś wyprać i wyprasować takie ubrania, czy też zdezynfekować pościel, to nie ma absolutnie żadnych przeciwskazań do wykonania przez nas takich usług! Gwarantujemy zachowanie wszelkich środków bezpieczeństwa podczas wykonywania czynności.

Pamiętaj o tym, że okres pandemii to czas, w którym bardzo często witamy się łokciem i mimo wszystko jesteśmy narażeni na to, że wirusy będą osadzać się na naszych ubraniach, a nasze środki czystości je zlikwidują.

Co sprawia, że warto korzystać z usług Prasowalni?

Wspomnieliśmy już o tym, że dla nas liczy się dobro klienta i sami odbieramy i dowozimy do domu wyprane ubrania zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa. Poza tym, robimy to w godzinach 7-22, więc masz wybór odpowiedniej godziny dla Ciebie. Oferujemy pranie chemiczne, pranie wodne przy użyciu najnowocześniejszych środków czystości. Również realizujemy usługi maglowania, które w ostatnich latach wraca do łask. Pamiętaj, że ten rodzaj usług charakteryzuje ochrona tkanin, więc jeżeli posiadasz obrus, czy to zasłony do których jesteś przywiązany i wiąże się z nimi tradycja rodzinna, to warto skorzystać z tej usługi. Szczególnie nakłaniamy do tego, by zrealizować taką usługę w czasie pandemii, ponieważ maglowanie usuwa wszelkie drobnoustroje, które osadzają się na tkaninach.

Realizujemy nasze usługi na terenie całej Warszawy oraz oferujemy dostawę gratis przy minimalnym zamówieniu za 65 zł. Nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i posiadają wszelką wiedzę na temat realizowanych usług, tym samym masz pewność, że nasza praca jest wykonywana odpowiednio i należycie. Żaden brud i COVID jest nam niestraszny! Skorzystaj z usług Prasowalni już dziś!