Pranie wodne czy pranie chemiczne, co wybrać?

Zgromadziło się dużo rzeczy do prania? Pranie ubrań w pralni „Prasowalnia.pl” pozwoli Tobie rozwiązać ten problem.

W wielu krajach od dawna powszechną praktyką jest regularne korzystanie z pralni wodnych i chemicznych. Jeśli jednak spotykasz się z tym problemem po raz pierwszy, warto zastanowić się, jaki sposób prania jest odpowiedni dla asortymentu który chcesz wyprać.

RÓŻNICA POMIĘDZY PRANIEM CHEMICZNYM A PRANIEM WODNYM

Różnica polega na tym, że czyszczenie chemiczne wykorzystuje technologię przetwarzania, która nie wiąże się z wykorzystaniem wilgoci, czyli pranie chemiczne jest praniem na sucho. Tę metodę wybiera się do usuwania szczególnie trudnych plam z odzieży oraz do prania rzeczy niszczących pod wpływem wody, takich jak futro czy skóra.

Pracownicy naszej pralni chemicznej znają właściwości każdego materiału, dzięki czemu mogą z łatwością zastosować odpowiedni produkt, który skutecznie poradzi sobie z zanieczyszczeniami.

Po praniu chemicznym asortyment pakuję się zazwyczaj do zamkniętego opakowania, ale jest zalecane wietrzenie odzieży przed jej ubraniem.

Prasowalnia.pl dba o Twój ubiór i twoje zdrowie, więc po każdym praniu chemicznym odzież jest wietrzona zanim zostanie zapakowana i dostarczona do Ciebie. Warto pamiętać, że pranie chemiczne ma kontakt z chemią, która może mieć niekorzystny wpływ na naszą skórę i nasz organizm.

Pranie wodne specjalizuję się na automatycznym praniu, suszeniu i prasowaniu. Służy do odświeżania asortymentu i powracania do jego pierwotnej formy lub do prania średnio trudnych zabrudzeń. Usługa prania wodnego jest dla materiałów, które można prać za pomocą wody.

Usługę prania chemicznego jak i usługę prania wodnego można zamówić w Prasowalnia.pl.

Nasz kurier zadba o to, żeby zamówienie było odebrane i dostarczone do Ciebie w najbardziej odpowiednim dla Ciebie czasie.