Pranie dywanów

Domowe sposoby na wyczyszczenie dywanów zawiodły? Pomimo wielu dostępnych porad i środków piorących do samodzielnego stosowania, żadne z nich nie dają 100 % satysfakcji.

Czasem do naszej firmy trafiały dywany po domowych eksperymentach w opłakanym stanie. W Prasowalni pranie dywanów to gwarancja bezpieczeństwa Twoich podłogowych dekoracji.

Dlatego profesjonalne czyszczenie dywanów jest takie ważne? 

mapa

Zamów pranie

Nawet najpiękniejszy dywan jest siedliskiem bakterii oraz roztoczy. Mimo domowego stosowania odkurzacza włókna dywanowe nadal pozostają w nienaruszonym stanie. Zbieranie brudu z wewnętrznej warstwy dywanu nie można nazwać skutecznym czyszczeniem. Tylko profesjonalne pranie dywanów pozwala czyścić dywan dogłębnie. Podczas stosowania urządzeń piorących środki czystości oraz specjalne szczotki wnikają głęboko we włókna. W zależności od urządzenia możemy pozbyć się kurzu z włókien, albo samego podkładu dywanu. Warto dodać, że dywan po praniu jest hipoalergiczny oraz bezpieczny dla dzieci. Urządzenia pozbywają się roztoczy, które mogą wywoływać reakcje alergiczne u osób wrażliwych na kurz i inne zabrudzenia. Dlatego pranie dywanów  powinno wykonywać się min. raz w roku.

Jak pranie wykładzin wygląda w praktyce?

Wszystkie usługi prania realizujemy wraz z odbiorem dywanu. Kiedy masz wolną chwilę możesz zamówić daną usługę w dogodnym dla siebie terminie. Nasz pracownik specjalnym transportem przyjedzie pod wskazany adres,  odbierze Twój dywan, a następnie w ustalonym terminie odwiezie. Po wykonaniu usługi prania np. w kąpieli wodnej dywan powróci do Ciebie cały i czysty.

  • Pranie wodne- 24 pln/ brutto m2
  • Pranie chemiczne – 55 pln brutto/m2

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej dopłata 15 ZŁ