Pranie

Prasowalnia Warszawa oferuje wysokiej jakości usługi pralnicze z dostawą do domu. Jesteśmy jedną z najlepszych firm pralniczych w stolicy. Pralnia chemiczna Warszawa to firma z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy stawiamy na indywidualne podejście do Klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i staramy się uzyskać jak najlepsze efekty. Wysoką skuteczność zapewniają nam nowoczesne środki piorące i specjalistyczna technologia. W naszej ofercie znajdują się między innymi takie usługi jak czyszczenie  garniturów, pranie sukienek, koszul, płaszczy, spodni czy spódnic.

Zamawiając usługi w naszej pralni, otrzymujecie lśniąco czyste ubrania już po dwóch dniach. Każde zlecenie odbieramy i odwozimy z powrotem pod wskazany adres.

Oprócz odzieży można nam powierzyć pranie i czyszczenie dywanów. Branża pralnicza nie ma dla nas tajemnic. Radzimy sobie z każdym rodzajem tekstyliów od naturalnych włókien po sztuczne.

W ofercie posiadamy również pranie i prasowanie obrusów czy też zasłon i firan. Oddzielną usługą jest magiel.

Nasza firma posiada wiele atutów:

  • jesteśmy rzetelni
  • jesteśmy terminowi
  • nasza praca to nasza pasja

Wysoka jakość naszych usług jest podstawą. O każdego Klienta troszczymy się tak, aby spełnić jego oczekiwania. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym cennikiem i kalkulatorem zamówień online!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już od 65zł

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie