Pralnia Bemowo

PRALNIA BEMOWO

Pranie w dzielnicy Bemowo – z dostawą do domu Klienta

Jeśli Twoja praca wymaga odpowiedniej prezencji, stoisz na czele firmy czy też masz stanowisko kierownicze, to wiesz, że dbanie o odzież jest jednym z elementów budowy atrakcyjnego wizerunku. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów pralnia chemiczna Bemowo oferuje pranie, prasowanie oraz magiel z dostawą do klienta.

Szybka realizacja usługi w 24/48h

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach czas jest niezwykle cennym aktywem. Dlatego też naszą odpowiedzią na potrzeby rynku jest szybka realizacja usługi. Prasowanie wykonamy dla Ciebie w ciagu 24h, pranie w ciągu 48h. Magiel oraz pranie dywanów podlega indywidualnym ustaleniom. Jeśli potrzebujesz, aby Twój garnitur, koszula czy sukienka były gotowe już następnego dnia, pralnia Bemowo wykona to zadanie dla Ciebie. Odzież pięknie wyprasowana trafi w Twoje ręce już następnego dnia od daty odbioru. Nie musisz czekać kilka dni, nie musisz nigdzie jechać. Zadbamy o Twój komfort.

Naszym priorytetem jest zabezpieczenie Twojego produktu podczas transportu do domu. Dlatego w standardzie odzież odwozimy na metalowych wieszakach pod foliowym pokrowcem, który zabezpiecza odzież przed opadami deszczu, wilgotnością oraz zabrudzeniami.

Przejrzysty cennik

Jakość obsługi klienta to nasz niekwestionowany atut. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy cennik oraz kalkulator, które pomogą Ci oszacować wartość danego zamówienia. Dbamy o to, by cena nie była dla Ciebie zaskoczeniem. Nasze pranie chemiczne obejmuje ceny dostosowane do poszczególnych typów usług. Szeroki wachlarz usług sprawia, że klient w jednym miejscu może wykonać wiele usług: pranie odzieży, dywanów, zasłon czy obrusów gastronomicznych.

Nasza firma oferuje również usługi dla firm. Dotyczy to prania dla małych firm hotelowych oraz gastronomicznych np. pranie ręczników, maglowanie pościeli albo obrusów czy serwet dla gości.

Dowozimy pranie i prasowanie na terenie całej Warszawy. Niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania, wystarczy, że zadzwonisz, napiszesz mail, bądź zamówisz online. Zabierzemy Twoje rzeczy, a następnie w umówionym terminie dowieziemy je gotowe do założenia/ użycia.  Nasza pralnia to Twój komfort i satysfakcja!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie