Pralnia Białołęka

Pralnia Białołęka – z dostawą do domu/biura

Jeśli zależy Ci na terminowej i jakościowej usłudze prania i prasowania, dobrze trafiłeś!  Nasza pralnia na Białołęce świadczy ekspresowe usługi. Prasowanie wykonujemy w ciągu 24 godzin, natomiast pranie do 48 godzin. Świadczymy usługi zarówno na rzecz Klientów indywidualnych jak i firm zewnętrznych, które obsługujemy w zakresie magla, prania firan, obrusów, pościeli czy też odzieży pracowniczej (np. fartuchy, kitle).

Zamówienie można złożyć telefonicznie, mailowo bądź też poprzez system online dostępny na naszej stronie internetowej.

Pralnia Białołęka – Klient zawsze dobrze obsłużony

Na stronie Pralni Białołęka znajdziesz pełny cennik naszych usług. Został on uproszczony tak, abyś mógł jak najszybciej sprawdzić cenę bez konieczności kontaktu z naszym działem obsługi. Oczywiście jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania odnośnie zamówienia, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Ochrona przyrody, a nasze pranie

Pragniemy, aby planeta była czysta, a wodzie było mniej zanieczyszczeń. Dlatego do prania stosujemy bezpieczne środki czystości. Nasze pralni pobierają dużo mniej wody, a ich czas działania jest skrócony do minimum. Staramy się oszczędzać energię poprzez stosowanie żelazka z funkcją prasowania na parze. Nasze pranie jest bezpieczne dla alergików. Dzięki naszym środkom piorącym ubrania mają świeży zapach, są bardziej miękkie w dotyku, kolory zachowują swoją wyrazistość, a biel jest jaśniejsza.

Zapraszamy do kontaktu!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie