Pralnia Warszawa Bielany

Pralnia Bielany– pranie z dostawą do domu!

Mimo posiadania w domu pralek automatycznych nie każda odzież nadaje się do prania. Delikatne jedwabie oraz kaszmir w bębnach pralki mogą ulec zniszczeniu. Aby pomóc Państwu w przedłużeniu życia odzieży wykonanej ze szlachetnych materiałów oraz pozbyciu się plam z delikatnych tkanin zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy pranie chemiczne z dowozem na warszawskie Bielany.

Jak dbamy o delikatne tkaniny?

Technologia prania chemicznego polega na praniu wyrobów odzieżowych w rozpuszczalniku organicznym, w specjalnie do tego celu skonstruowanych maszynach, zwanymi agregatami chemicznymi. Do prania delikatnego pralnia chemiczna Bielany stosuje nowoczesną technologię. Dzięki zastosowaniu specjalnych rozpuszczalników organicznych oraz maszyn, materiały się nie mechacą, a włókna nie tracą swoich właściwości. Ubranie nie tylko zachowuje odzyskuje świeżość, ale również doskonałą kondycję. W suszarniach korzystamy z delikatnych ruchów powietrza, co zapobiega utracie elastyczności.

Do prasowania pralnia chemiczna Bielany stosuje żelazka z systemem parowym. To nowoczesne rozwiązania, które skutecznie dbają o odzież wrażliwą na zbyt wysoką temperaturę. Funkcja pary z jednej strony doskonale prasuje odzież, z drugiej zapobiega wyblaknięciu koloru.

Prosty cennik – w pralni Bielany wiesz za co płacisz!

Zamawiając usługi w naszej pralni możesz liczyć na prosty cennik usług prania oraz prasowania odzieży. Prosty wykaz cen, pozwala na szybką kalkulację dokładnej kwoty. Składając zamówienie online, wystarczy że zaznaczysz rodzaj usługi, rodzaj odzieży oraz ilość, a nasz system wskaże Ci ostateczną cenę do zapłaty.

W razie wątpliwości, co do ceny usług, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zamówieniem.

Warszawska pralnia oferuje również usługi, które pozwolą Ci skutecznie zadbać o Twój dywan. Nasz system czyszczenia dywanów jest niezwykle efektywny. Usuwamy brud nawet z najgłębszych warstw włókien dywanowych. Pranie dywanów pozwoli Ci pozbyć się roztoczy oraz sierści zwierząt. Prasowalnia zajmie się również praniem Twoich firan oraz zasłon. Maglujemy pościel.

Aby każdy Klient w Warszawie mógł skorzystać z naszych usług oferujemy odbiór i dostawę na wskazany adres. Możesz zamówić odbiór z jednego miejsca np. z domu, natomiast dostawę do biura. Ty decydujesz. Nasze usługi świadczymy na terenie całego miasta Warszawa.

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie