Pralnia Mokotów

Prasowalnia działa w całej Warszawie, również na Mokotowie. Jesteśmy solidną firmą, działamy na rynku od 2012 roku.

Pralnia chemiczna Mokotów sprawdzi się idealnie, kiedy tylko potrzebujesz  skorzystać z profesjonalnej usługa prania bądź prasowania. Zapewniamy pranie tradycyjne oraz pranie chemiczne. Naszymi atutami jest obsługa klienta, najwyższej jakości produkty do pielęgnacji tkanin i profesjonalny sprzęt. Zadbaliśmy również o tym, aby cennik usług był jasny i klarowny.

W naszej pralni wykonamy dla Ciebie również pranie dywanów i magiel.

Zamów pranie

Prasowalnia to usługi dla wymagających w rozsądnej cenie

Naszym głównym celem jest satysfakcja klienta. Jeśli Ty będziesz zadowolony z naszych usług, my jeszcze bardziej! Oprócz tradycyjnej usługi prania i prasowania, oferujemy nowoczesny system zamówień online oraz odbiór i dowóz pod wskazany adres do Klienta.

Dzięki nowoczesnym środkom potrafimy poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi plamami i zabrudzeniami. Pierzemy spodnie, spódnice, koszulki, czyścimy garsonki czy garnitury. Pralnia chemiczna Mokotów to dobry wybór jeśli cenisz sobie jakość, wygodę i uczciwą cenę.

Oprócz prania i prasowania wyczyścimy Twój dywan, wypierzemy obrus, zadbamy o czystość zasłon oraz firan. Zamów pranie i prasowanie w naszej pralni, a zaoszczędzisz czas.

Ubrania powrócą do Ciebie czyste i wyprasowane. Dostarczamy je do Klientów porządnie zapakowane. Pranie chemiczne oferujemy w konkurencyjnych cenach.

Doskonała jakość i dobre ceny są wyznacznikami naszego codziennego działania. Dbamy o to, by klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług oraz wielokrotnie do nas wracali. Można zadzwonić do nas, zamówić odbiór rzeczy, a w ustalonym czasie są one odwożone do klientów.

Jakość i terminowość to zdecydowane atuty naszych usług.

Rzetelność jest dla nas bardzo istotna. Klienci mają pewność, że ubrania wrócą czyste oraz pachnące. Każdy klient jest dla nas ważny.  Branża pralnicza to branża, którą znamy od lat, dlatego nie boimy się wyzwań, jakie czasem stawiają przed nami Klienci.

Zapraszamy serdecznie!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ