Pralnia Praga Północ

Pranie chemiczne w dzielnicy Praga-Północ

Nie każda odzież może być prana w pralce, Szlachetne materiały, z których wykonane są ubrania wymagają odpowiedniej, profesjonalnej pielęgnacji. Nasza pralnia chemiczna Praga Północ oferuje Państwu pomoc w konserwacji i utrzymaniu świeżości ubrań, pościeli oraz innych tekstyliów. Prasowalnia wyróżnia się tym, że nasze usługi realizowane są z dowozem do Klienta. Profesjonalna obsługa, długie godziny pracy, czy fachowe doradztwo gwarantują Państwu satysfakcję.

Prosta oferta i cennik

Korzystanie z usług naszej pralni jest niezwykle łatwe. Zamówienie można złożyć mailowo, telefonicznie bądź też online. Na postawie cennika można łatwo oszacować, ile kosztować Cię będzie dana usługa. Nie ukrywamy żadnych kosztów. W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy  do kontaktu telefonicznego. Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.

Nasza pralnia realizuje czynności związane z najbardziej wymagającymi tkaninami. Zajmujemy się odzieżą każdego gatunku od delikatnego jedwabiu po mocne poliestry. Nie boimy się prać, czyścić oraz konserwować różnego typu kurtki zimowe oraz odzież sportową. Radzimy sobie z nowoczesnymi materiałami takimi jak gore-tex.

Twoje pranie odbierzemy i dostarczymy na terenie całej Warszawy. Jeśli tylko całkowita kwota zamówienia przekracza wartość minimalną, czyli 65 zł, nie ponosisz kosztów transportu. W przypadku dywanów również cała usługa wykonywana jest w siedzibie naszej firmy. 

Dzięki Prasowalni nie musisz trudzić się z dojazdami – w koszt usługi jest wliczony odbiór oraz dostarczenie wyczyszczonego dywanu.

Profesjonalna pralnia Praga Północ – nam możesz zaufać!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie