Pralnia Praga Południe

Pralnia Praga Południe z dostawą do domu.

Pranie i prasowanie, to jedno z najbardziej uciążliwych obowiązków domowych. Prasowalnia oferuje usługi z dostawą do domu, w trosce o komfort Klientów. Nasza Pralnia chemiczna Praga Południe to jakość, solidność i terminowość. To dzięki wspomnianym zaletom zdobyliśmy uznanie wśród Klientów. Możemy poszczycić się tym, że niektórzy są z nami od samego początku istnienia firmy, czyli od 2012 roku.

W naszej pralni korzystamy z atestowanych, antybakteryjnych środków piorących, które sprawiają, że ubrania są czyste i zdezynfekowane.

Jak odbywa się proces zamówienia?

Jeśli chcesz złożyć zamówienie wystarczy zadzwonić, wysłać mail bądź przejść do zakładki „Zamów online”. Wówczas nasi dostawcy zabierają rzeczy, pierzemy je i oddamy perfekcyjnie czyste oraz wyprasowane.

Nasza pralnia oferuje szeroki zakres usług – od prasowania i prania odzieży po czyszczenie dywanów, pranie obrusów, serwet, firan czy zasłon.

Do prania dywanów używamy nowoczesnych maszyn oraz środków chemicznych. Dzięki specjalnej technologii docieramy nawet do najgłębszych warstw tkanin.

Więcej jak cenny jest dzisiaj czas, stawiamy na szybką realizację usługi. Jeśli jest to tylko prasowanie, zlecenie odwozimy w 24 godziny, Jeśli jest to pranie i prasowanie, w dwa dni pierzemy, prasujemy i odwozimy do klienta wszystkie rzeczy.

Nasza pralnia to firma:

* solidna

* punktualna

* dbająca o klientów

* posiadająca wiedzę

* mająca doświadczenie

* otwarta zawsze na potrzeby klientów

* działająca zgodnie z zasadami bhp

Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Czysto, szybko, na czas, na miejsce oraz na pewno – taka jest dewiza działania naszej nowoczesnej i profesjonalnej pralni. Z nami Twoje ubrania będą lśniły od czystości!

Zapraszamy do składania zamówień!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie