Pranie Warszawa Rembertów

Nie masz czasu ani chęci na pranie w domu? Wolisz powierzyć swoją garderobę profesjonalistom, którzy zajmą się nią w najlepszy sposób? Oczekujesz, że wyprane rzeczy wrócą do ciebie czyste, delikatne i przyjemne w dotyku? A może potrzebujesz idealnie wyprasowanych koszul czy spodni? Jeśli tak, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej pralni w Warszawie. Szanujemy tkaniny i dbamy o ubrania.

Zamów pranie

Usługi pralni
Świadczymy usługi prania wszystkich elementów garderoby takich jak: spodnie, koszule, żakiety, garnitury i sukienki. Przyjmujemy też płaszcze, kożuchy, futra czy kurtki, nawet te puchowe. Zajmiemy się również twoją odzieżą sportową czy kombinezonami narciarskimi lub motocyklowymi.  Wypierzemy ręczniki i pościel, zasłony i firany, konfekcję stołową, a nawet maskotki. Możesz nam także powierzyć swoją suknię ślubną lub sukienki komunijne. Oferujemy także usługi czyszczenia odzieży roboczej.  Zapewniamy też profesjonalne usługi prasowania. Każda twoja koszula będzie wyglądać i pachnieć jak nowa. Do prasowania używamy specjalnych żelazek parowych dedykowanych nawet do bardzo delikatnych ubrań i tkanin. Dla pościeli rekomendujemy usługę maglowania i krochmalenia. Na życzenie klienta, podejmiemy się także impregnacji odzieży.
Jak pierzemy?
W pralni korzystamy z nowoczesnej technologii, która gwarantuję ochronę tkanin i kolorów. Jednocześnie zapewnia skuteczne usuwanie wszystkich plam, w tym tych  najbardziej uciążliwych. Nasze niezawodne maszyny potrafią też usunąć nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu rzeczy są odświeżone, miękkie i miłe w dotyku. Podczas prania wykorzystujemy dwie metody czyszczenia odzieży. Są to: pranie chemiczne i wodne. Przy praniu wodnym najważniejszym czynnikiem piorącym jest woda wraz z delikatnymi środkami piorącymi. Kluczowe znaczenie ma także odpowiednie dopasowanie rodzaju tkaniny do właściwej temperatury i czasu prania. Pranie chemiczne wykonywane jest w urządzeniu podobnym do pralki, które pracuje w obiegu zamkniętym. Do tego czyszczenia wykorzystujemy rozpuszczalniki nie zagrażające środowisku. Ten sposób prania uznawany jest za bardzo skuteczny i wydajny.  Zalecany jest dla większości odzieży i tekstyliów.
Ile kosztuje usługa pralni?
Ceny naszych usług są konkurencyjne, dostępne na każdą kieszeń. Standardem są  usługi błyskawiczne, świadczone w bardzo krótkim okresie czasu – nawet do 24h. Zaskoczymy cię pozytywnie poziomem usług i elastycznym podejściem do klienta. W miarę możliwości oferujemy także usługę odbioru prania bezpośrednio od klienta, z podanego adresu. 
  
W naszej pralni w Warszawie zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie i wysokie zaangażowanie gwarantuje sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom wszystkich klientów. Zlecenia realizujemy profesjonalnie i terminowo. Twoje pranie będzie zawsze należycie i fachowo wyprane oraz zapakowane.  
Jeśli mieszkasz w Warszawie, zapraszamy już dzisiaj do skorzystania z usług naszej pralni.

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ