Pralnia Warszawa Śródmieście

Pralnia Śródmieście oferuje pranie i prasowanie z dostawą do domu Klienta. Naszym priorytetem jest satysfakcja Klienta. Wiedząc jak cenny jest dzisiaj czas, usługi wykonujemy tak szybko jak to tylko możliwe tzn. prasowanie w 24 godziny, pranie w 48h. Jako pralnia chemiczna Śródmieście działamy solidnie i terminowo. Przez lata wypracowaliśmy najlepsze praktyki pracy, dzięki którym zyskaliśmy szerokie grono odbiorców. Pralnia Śródmieście to firma solidna, rzetelna, oferująca szeroki wachlarz usług. Pranie chemiczne jest realizowane szybko i w konkurencyjnych cenach.

Wystarczy zadzwonić, bądź dokonać zamówienia online. W ustalonym czasie odbieramy pranie, pierzemy je, prasujemy, pakujemy w worki, a następnie odwozimy do klientów.

Zajmujemy się również praniem dywanów oraz firan i zasłon, które również oferujemy z dostawą do Klienta. Warszawa Śródmieście, to tylko jedna z naszych stref dowozu.

Zamawiając usługi w Prasowalni możecie oczekiwać:

rzetelności

punktualności

uśmiechu na twarzy

perfekcyjnie czystego prania

konkurencyjnych cen

solidnej pracy naszych kurierów

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi wykonane były profesjonalnie i terminowo, z dbałością o szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz składania zamówień telefonicznie bądź online!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie