Pralnia Warszawa Targówek

Pranie na Targówku

Potrzebujesz skorzystać z profesjonalnych usług prania i prasowania? Dobrze trafiłeś! Prasowalnia świadczy usługi prania na Targówku na telefon z dostawą do Klienta. Nasze pralnia chemiczna i wodna Targówek  działa szybko i skutecznie. Oddając pranie chemiczne w nasze ręce, otrzymujesz je z powrotem już po 48 godzinach. Zajmujemy się praniem nie tylko odzieży, ale również dodatków takich jak krawaty, rękawiczki czy nakrycia głowy. W Prasowalni posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz wysokiej jakości środki do czyszczenia i prania, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom maksimum satysfakcji.

Cennik, który nie odstrasza

Stawiamy na uczciwe i przejrzyste ceny. Cennik pozwala szybko zorientować się w kosztach usługi. Nie mamy żadnych ukrytych kosztów. Aby dostawa była darmowa musi być spełniony jeden warunek, minimalne zamówienie w wysokości 65zł. Poniżej tej kwoty Klient zobligowany jest do poniesienia kosztów transportu w wysokości 15zł. Nasza pralnia Targówek, dzięki usługom mobilnym dotrze w każdy zakątek dzielnicy. Pranie na telefon to usługa, którą nasi Klienci cenią ze względu na oszczędność czasu i komfort.

Oprócz prania i prasowania oferujemy pranie firan oraz zasłon. Pranie w domowych warunkach delikatnych tkanin może je uszkodzić. W Prasowalni jesteśmy zaopatrzeni w urządzenia przemysłowe, które nie niszczą tkanin i przedłużają ich żywot.

Bezpieczeństwo odzieży podczas transportu

Wielu Klientów zamawiających po raz pierwszy pyta nas o ochronę odzieży podczas transportu. Każda dostawa prania i prasowania wisi na wieszaku i opatrzona jest foliowym pokrowcem. Na specjalne zamówienie składamy również odzież, tak by można ją było od razu po dostawie włożyć do szafy. Możesz mieć pewność, że na Twoim zamówieniu nie pojawią się nieprzewidziane plamy.

Usługi prania i prasowania z dowozem na telefon to niezwykła  wygoda ! Zamów i przekonaj się sam. Zapraszamy!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie