Pralnia Ursus

Pralnia Ursus na telefon!

Jeśli mieszkasz na Ursusie i szukasz solidnej pralni, dobrze trafiłeś!  Tutaj wykonamy za Ciebie pranie odzieży. Jedną z takich lokalizacji dojazdu do klienta jest Ursus. Usługi z dostawą pod wskazany adres sprawiają, że korzystanie z pralni chemicznej Ursus staje się wygodą dla każdego. Niezależnie czy jesteś zapracowanym pracownikiem korporacji i potrzebujesz prania garniturów i koszul, zajmujesz się domem, a pranie i prasowanie zabiera Ci za dużo czasu, czy też potrzebujesz odświeżenia odzieży, jesteśmy do Twoich usług.

Usługi dla klientów indywidualnych

Dzięki usłudze mobilnej gdziekolwiek mieszkasz pralnia Ursus jest blisko Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że większość spraw dużo prościej załatwia się przez internet, dlatego nasze usługi możesz zamówić online. Jeśli jednak wolisz zaczerpnąć dodatkowej wiedzy i poradzić się naszych specjalistów w kwestii prania bądź prasowania, zachęcamy również do składania zamówienia  drogą telefoniczną. Cennik naszej oferty znajduje się w oddzielnej zakładce. Cennik prania jest bardzo prosty i przejrzysty – pozwala na szybkie sprawdzenie oferty i oszacowanie kosztów.

Profesjonalne pranie chemiczne dla klientów indywidualnych obejmuje: odzież, galanterie skórzaną, płaszcze, kurtki oraz nakrycia głowy. A wszystko to za przystępną cenę.

Usługi dla biznesu

Zapotrzebowanie na pranie dywanów, obrusów czy serwet stołowych oferujemy także właścicielom firm. Nasza pralnia jest dostosowana do przyjęcia klientów biznesowych. Z nami każdy przedsiębiorca może liczyć na usługę prania dywanów z dostawą do domu. Jak to wygląda wa praktyce? Kiedy zdecydujesz się na pranie w naszej siedzibie przyjedziemy po Twój dywan, a następnie dokonamy usługi kąpieli. W specjalnej tubie dywan zostanie poddany dogłębnemu praniu chemicznemu. W następnym kroku zajmiemy się jago suszeniem. Po całkowitym wyschnięciu dywan trafi do Ciebie.

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie