Pralnia Warszawa Ursynów

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy. Pralnia chemiczna Ursynów to miejsce, gdzie staramy się sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów. Zespół specjalistów pozostaje do Waszej dyspozycji od godziny 7:00 rano do 22:00. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz zamówień online poprzez naszą stronę internetową.

Usługi Prasowalni są bardzo wygodne, ponieważ świadczymy je z dostawą do domu Klienta. Dojeżdżamy pod wskazany adres po odbiór rzeczy do prania, a następnie w ciągu 48 godzin dostarczamy je z powrotem.

Pranie chemiczne odbywa się u nas w zgodzie z najwyższymi standardami. Cenimy jakość nie jakoś. Satysfakcja i uśmiech Klienta są dla nas najważniejsze.

Pralnia Ursynów oferuje szereg rozmaitych usług. Zajmujemy się praniem najbardziej wymagających tkanin między innymi bluzek, kurtek, spodni, marynarek, płaszczy czy kurtek. Służymy fachowym doradztwem. Funkcjonujemy w tej branży od niemal dekady i mamy w swoich szeregach doskonały zespół ludzi, którzy poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Nasza pralnia stale się rozwija i poszerza zakres działalności, tak aby móc kompleksowo obsłużyć Klientów.

Skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, aby nasze usługi stały się ułatwieniem dla codziennych obowiązków.

Indywidualne podejście do każdego klienta

Jako dodatkową usługę wprowadziliśmy również pranie i czyszczenie dywanów. Posiadamy sprzęt, który bez trudu poradzi sobie z różnymi wyzwaniami. W Prasowalni słuchamy Klienta, uwzględniamy jego uwagi i sugestie, dzięki temu udaje nam się unikać niepotrzebnych błędów.

Prasowalnia zadba o Twój czas, komfort i satysfakcję!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie