Pralnia Warszawa Wesoła

Ubrania i inne dodatki wykonane z rożnych materiałów są przez cały czas narażone na kontakt z różnymi brudami, które się do nich przyczepiają i tworzą plamy, które często są trudne do usunięcia. Większość zanieczyszczeń można usunąć samodzielnie w domu, czasem jednak rodzaj tkanin i stopień zabrudzenia sprawia, że dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej  pralni, jak nasza.

Zamów pranie

Kiedy warto skorzystać z usług pralni?
Do naszej pralni chemicznej można oddać praktycznie wszystkie materiały, zwłaszcza te droższe sukienki wykonane z niezwykle delikatnych materiałów, a także kurtki, płaszcze, które ciężko samodzielnie oczyścić. 
W naszej firmie praniem zajmuje się wyszkolony personel, z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki nam Twoje ubrania nie tylko będą czyste, ale również nie stracą swojej formy i kondycji.

Oferujemy usługi odbioru i dostawy prania do domu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, nie mających czasu samodzielnie odebrać swoich rzeczy. 

Zalety prania w Prasowalni 
Korzystanie z naszej pralni wiąże się z wieloma zaletami.

Przede wszystkim jest to niewątpliwa oszczędność czasu. Nie trzeba się o nic martwić, odbieramy i dowozimy pranie pod wskazany adres.

Możesz zamówić samo prasowanie odzieży bez prania.

Trzy formy zamówienia: telefonicznie, mailowo, online

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ