Pralnia Wilanów

Pracujesz od rana do wieczora? Nie masz czasu na pranie? Męczy Cię prasowanie? Nie stresuj się, wszystko zrobimy za Ciebie. Nasza pralnia działa na terenie dzielnicy Wilanów. Mając na względzie potrzeby mieszkańców pralnia chemiczna Wilanów realizuje usługi z dostawą do domu.

Prasowalni wykorzystujemy wysokiej jakości środki piorące oraz nowoczesne technologie. Nie boimy się plam i nietypowych zleceń. Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia i możemy się poszczycić wieloma sukcesami. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach i wciąż doskonalimy swoje umiejętności, aby być na bieżąco z nowinkami w branży. Nasz zespół specjalistów gwarantuje rzetelność, zaangażowanie i wysoką jakość. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, służymy pomocą i doradztwem, po to by spełnić oczekiwania Klienta.

W ciągu wielu lat pracy przekonaliśmy się, że nasza misja jest doceniana – Klienci do nas wracają i darzą nas zaufaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami – pranie, prasowanie, magiel to tylko wycinek naszej działalności. Ofertę kierujemy również do firm – apartamentów na wynajem krótkoterminowy czy aptek, restauracji. Dla sektora B2B proponujemy pranie i magiel pościeli, ręczników, zasłon, obrusów. Gwarantujemy wysoką jakość oraz atrakcyjną cenę. A wszystkie usługi z opcją dowozu do Klienta.

W osobnej zakładce znajduje się cennik, który pozwala szybko oszacować ostateczną cenę. Minimalne zamówienie z opcją bezpłatnej dostawy to 65zł, poniżej tej kwoty, odbiór i dostawa zamykają się w koszcie 15zł.

Jeśli zdecydujesz się na wybór naszej pralni, możesz liczyć na:

* jakość

* solidność

* indywidualne podejście do klienta

* profesjonalne doradztwo

* lśniąco czyste pranie

Jak zamówić usługi?

Opcja 1. Wystarczy zadzwonić i poinformować co będzie prane bądź tylko prasowane, ustalić datę i godzinę, nasz kierowca przyjedzie, odbierze rzeczy i po 24/48 godzinach dostarczy czyste ubrania.

Opcja 2. Zamówienie online.

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie