Pralnia Warszawa Włochy

Pralnia Włochy działamy od 2012 roku!

Nie masz czasu prać? Nie cierpisz prasowania? Pracujesz non stop? Zadzwoń, przyjedziemy po Twoje rzeczy, a odwieziemy pranie czyste, pachnące i odświeżone. Pralnia chemiczna Włochy jest jedną z lepszych pralni w Warszawie. Oferujemy kompleksowe usługi prania, prasowania i czyszczenia odzieży z dostawą do domu Klienta.

Pralnia Włochy oferuje pranie ubrań takich jak np. spodni, spódnic, garsonek, koszul. Pełną ofertę można znaleźć w zakładce Cennik. Pierzemy nie tylko odzież, ale również akcesoria tj, rękawiczki, czapki krawaty. Pranie chemiczne to nasza profesja od wielu lat. Dbamy o naszych Klientów i wspieramy ich w codziennych obowiązkach.

Oprócz prania ubrań oferujemy także pranie firan, zasłon, serwet, serwetek i obrusów, ta także pranie dywanów.

Korzystając z naszych usług, dajemy gwarancję, że wyprana odzież będzie lśniąco czysta. Kiedy zlecenie jest gotowe do odwiezienia, wieszamy je na wieszak, gdzie przechodzi w ostatnim procesie przechodzi kontrolę jakości, a następnie jest pakowane w foliowy pokrowiec ochronny.

Dbamy o naszych Klientów i nie tylko wykonujemy usługi. Służymy również profesjonalnym doradztwem.

Dlaczego właśnie my? Klienci wybierają nasze usługi z uwagi na:

* jakość

* solidność

* konkurencyjne ceny

* dostawę do domu Klienta

* miłą i profesjonalną obsługę

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 22:00 . Zamówienia można również składać online bądź mailowo.

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie