Pralnia Warszawa Wola

Pralnia Wola z dostawą do domu

Jeśli mieszkasz na Woli i szukasz rzetelnej terminowej pralni to dobrze trafiłeś!  Pralnia Wola oznacza jakość i punktualność. Pralnia chemiczna Wola działa od 2012 roku i przez te lata zdobyła stałe miejsce na rynku usług czystości. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiły, że możemy poszczycić się szerokim gronem stałych oraz nowych Klientów. Wszystkie usługi realizowane są z odbiorem i dostawą do domu Klienta.

Wiemy, że cennik usług ma znaczenie, dlatego uprościliśmy go na tyle, na ile to było możliwe. W zakładce Cennik znajdziesz spis odzieży, dzięki któremu szybko oszacujesz wartość swojego zamówienia. Możesz również skorzystać z kalkulatora w formularzu zamówień online.

Korzystając z usług pralniczych w naszej firmie możesz liczyć na:

* jakość

* terminowość

* pięknie pachnące pranie

* świetnie wyprasowane ubrania

Realizujemy również usługi z zakresu: pranie dywanów, obrusów, firan, zasłon. wykonujemy również magiel.

Oferujemy nie tylko pranie, lecz również samo prasowanie. Jako, że jest to czynność znienawidzona przez większą część Polaków, usługa ta cieszy się ogromną popularnością. Prasujemy ubrania korzystając z profesjonalnego nowoczesnego sprzętu, co pozwala uzyskać doskonałe efekty. Niekwestionowanym dobrem naszej firmy jest również zespół doświadczonych specjalistów, którzy zawsze wykazują zaangażowanie i chęć pomocy.

Wystarczy zadzwonić, a nasz pracownik przyjmie zamówienie, odbierze pranie, a po 48 godzinach odwiezie czystą odzież, serwety czy magiel.

Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie