Pralnia Żoliborz

Solidna pralnia z dostawą do domu/biura

Witamy na stronie pralni Żoliborz. Usługi pralnicze świadczymy od 2012 roku. W zakres naszej działalności wchodzą usługi dla osób indywidualnych oraz dla firm: wykonujemy pranie chemiczne, pranie wodne, magiel, pranie i czyszczenie dywanów, prasowanie, pranie obrusów, firan czy serwet. Pranie nie ma przed nami tajemnic. Dzięki wysokiej jakości środkom piorącym radzimy sobie z najbardziej uciążliwymi plamami. Nasza pralnia posiada systemy przyjazne dla środowiska naturalnego. Opierają się one głównie na oszczędności energii i wody.

Pralnia Żoliborz działa z myślą o najwyższym komforcie klienta, dlatego też nasze usługi dostarczamy do domu/biura. Pierzemy szybko i solidnie. Każdy Klient otrzymuje gotowe zamówienie po 24/48 godzinach od momentu odbioru. Prosty cennik usług pozwala na szybkie oszacowanie wartości zamówienia. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora.  Cechuje nas terminowość i wysoka jakość.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą w social mediach na Facebooku, gdzie można przeczytać i zapoznać się z opiniami naszych stałych Klientów.

Zapraszamy do składania zamówień online bądź też telefonicznie.

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już
od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej
dopłata 15 ZŁ

Zamów pranie