Prasowanie

Prasowalnia w Warszawie z dostawą do domu

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Prasowanie znajduje się w pierwszej trójce najbardziej znienawidzonych czynności domowych! My za to lubimy to robić, potrafimy i z przyjemnością odciążymy udręczonych stertą prasowania. 

Usługi wykonujemy są na najwyższym poziomie, a sprzęt z którego korzystamy pozwala nam prasować zachowując właściwości tkanin oraz ich naturalną formę. Prasowanie koszul odbywa się za pomocą specjalnego manekina, który bezdotykowo wygładza tkaninę przy pomocy wyrzutu gorącej pary. Dzięki Prasowalni masz pewność, że Twoje ubrania wrócą do Ciebie pięknie uprasowane.

Zamów pranie

Prasowanie  z dbałością o szczegóły

Każdy kto dba o szczegóły wie, że prasowanie to trudna sztuka. Dla nas detale mają znaczenie – falbanki, plisy, kanty w spodniach – wiemy jak sobie z nimi poradzić. Naturalne materiały nie stanowią dla nas żadnego problemu – bawełniane czy lniane koszule będą cieszyły oko.

Ekologia jest ważna

Jesteśmy świadkami negatywnych zmian zachodzących w przyrodzie i staramy się, aby przeciwdziałać, na ile jesteśmy w stanie, efektowi cieplarnianemu. Dzięki przemysłowym maszynom minimalizujemy zużycie energii elektrycznej a w konsekwencji nasze prasowanie jest bardziej przyjazne dla środowiska. Oprócz prasowania zachęcamy również do skorzystania z usług maglowania pościeli, czy obrusów czy też prasowania firan.

Jesteśmy w całej Warszawie

Nasza Prasowalnia jest zawsze blisko Ciebie! Niezależnie od dzielnicy Warszawy w jakiej mieszkasz, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wystarczy że zadzwonisz, napiszesz mail bądź zamówisz online – przyjedziemy i odbierzemy rzeczy do wyprasowania, a następnie po 24 godzinach odwieziemy je na wieszakach bądź złożone pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu!

Dostawa gratis przy minimalnym zamówieniu już od 65zł.

Zamówienie poniżej kwoty minimalnej dopłata 15 ZŁ